Afrika Gazetesinin Haberinin Yalan Olduğu Ortaya Çıktı…

0
8

Afrika Gazetesinin gazetecilik mesleğinden, etiğinden uzak manşetten attığı  başlıkla yine popüler olma , nifak tohumları atma yolunda dikkat çekmeye çabalıyor…

Afrin’de katliam başlığını atan gazetenin kime, kimlere hizmet ettiği! gerçek dışı, tarikkar başlıkları ile kamuoyunu yanıltıcı,vatandaşları sokağa dökmeye çalışan toplumsal olayların fitili olma gayretlerinin yanında Ne Gazeteci Birlik ve Derneklerinden, Ne Basın sendikacılarından, ne Etik Kurulundan herhangi bir ses çıkmıyor. !!!


Yan taraftaki bu başlığın gerçek dışı olduğunu, Afrin’deki hastanenin sapasağlam yerinde durduğunu, TSK’ya ait İHA lar tarafıdnan görüntülenerek medya ile paylaşıldı. Halihazırda sosyal medya da dolaşan hastane TSK Hastane bombaladı başlıklarının altında paylaşılan fotoğraf ise 2017 yılında Rus savaş uçakları tarafından İdlip’te bombalanan hastaneye ait..

 

İşte O Resim ve Gerçek;

Afrika Gazetesi bu düşmanca tavır ve üslubunuhalkların kardeşliği kisvesi altında paylaşıyorsa ne kadar kardeşçe bir tavır içinde olduğunu görmek mümkün..

“Kahramanı Kadar Gafili de, Haini de Çok Bir Milletiz”

                                          Gazi Mustafa Kemal Atatürk

TSK’nın İHA lar tarafından görüntülenen Afrin Hastanesi;

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here