Küçük Kaymaklı’da korkunç olay

0
4

2018 yılının ilk günlerinde yine bir kadın erkek şiddetinin hedefi oldu. Küçük Kaymaklı’da Çağın Karadayı, eski sevgilisi Semiye Şeytan’ı av tüfeği ile vurdu. Şeytan, hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Bahadır AYNA

Küçük Kaymaklı’da 31 yaşındaki Semiye Şeytan isimli kadın, aracının içinde bulunduğu sırada erkek arkadaşı tarafından silahlı saldırıya uğradı. Saat 18.00 sıralarında Küçük Kaymaklı’da eski Yaman Market’in arka kısmında bir av tüfeği ateşlendi. Öğrenilen bilgiye göre Çağın Karadayı, sevgilisi Semiye Şeytan’a aracındayken ateş etti. Sol kasık, sol bacak ve sol el kısmından yara alan Şeytan aracını çalıştırdı ve Hamitköy’e sürdü. Semiye Şeytan,  Hamitköy’ün girişinde bulunan Reis Market karşısındaki boş alanda durdu. Olay yerinde öğrenilen bilgiye göre Şeytan bir akrabasını arayarak yardım istedi.

Hayati tehlikesi sürüyor

Erkek arkadaşı tarafından vurularak ağır yaralanan Şeytan 112 Acil Servis aracı ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Şeytan’ın sol kasık, sol bacak ve sol el kısmından yara aldığı belirtilirken hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

Önce kaçtı sonra teslim oldu

Semiye Şeytan isimli kadına, aracının içinde bulunduğu sırada av tüfeği ile ateş ederek ağır yaralanmasına sebep olan Çağın Karadayı, olayın hemen ardından kaçtı. Karadayı yaklaşık 1 saat sonra 19.00 sıralarında teslim oldu. Zanlı Karadayı’nın bugün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here